Техническа информация
| Индикатори | Данни |
|---|---|
| Номинална мощност в kW | 18 |
| Максимална мощност в kW | 23 |
| Номинална мощност на водната риза в kW | 12 |
| Габарити, мм (ШДВ) | 670x455x720 |
| Тегло, кг. | 130 |
| КПД, % | 72 |
| Размер на огнището – светъл отвор, мм (ШДВ) | 630x300x370 |
| Размер на стъклото, мм | 595х370х4 |
| Изход на димни газове | Нагоре |
| Димоотвод Ф | 180 |
| Максимален размер на дървoто ( мм) | 580 |
| Облицовка: материали/дебелина | Стомана, 4 мм и чугун |
| Вид чугун | СЧ20 |
| Дебелина на чугуна | От 5 до 12 мм |
| Материали на уплътненията | ISO GLASS |
| Вид и устойчивост на стъклото | Керамика – до 750°C |
| Вид на боята | Топлоустойчивост до 600°C |
| Вид на вратата | Чугун |
| Вид на дръжката | Чугун |
| Емисии на CO, % | 0.22 |
| Температура на димните газове | 280°C |
| Маса на потока на димните газове, г/с | 11.9 |
| Концентрация на отделения прах при 13% СО2 | >57.4 mg/Nm³ |
| Консумация на дърва (кг/ч) | 5.5 |
| Минимални отстояния: отзад / отстрани / отпред / отдолу, мм | 200/200/1200/400 |
| Минимална тяга на комина | 12 Pa |
| Стандарт | EN 13229 |
| Обем на водната риза (в литри) | 22 |
| Оптимална работна температура | 60°С |
| Изводи на водната риза, ø | 1 ″ |
Плюсове на продукта
- термоустойчиво стъкло
- лесна за употреба
- номинална мощност на водната риза 12 kW
Обслужване Герканд
- 3 години гаранция
- Ръчно изработени заваръчни шевове и монтажни възли
- Чугун, излят във фабрика Герканд
- Бизнес и индивидуална услуга с висока стойност








