Техническа информация
| Индикатори | Данни |
|---|---|
| Номинална мощност в kW | 23 |
| Максимална мощност в kW | 28 |
| Номинална мощност на водната риза в kW | 18 |
| Габарити, мм (ШДВ) | 870 x 460 x 1280 |
| Тегло, кг. | 210 |
| КПД, % | 63 |
| Размер на огнището-светъл отвор, мм (ШДВ) | 780 x 350 x 400 |
| Размер на стъклото, мм | 850 х 530 х 5 |
| Изход на димни газове | Нагоре |
| Димоотвод Ф | 200 |
| Максимален размер на дървoто (mm.) | 580 |
| Материали на корпуса | Стомана |
| Материали на огнищетo | Чугун и вермикулит |
| Вид чугун | СЧ20 |
| Дебелина на чугуна | От 8 до 15 мм |
| Материали на уплътненията | ISO GLASS |
| Вид и устойчивост на стъклото | Керамично – 750°C |
| Вид на боята | Топлоустойчива – 600°C |
| Вид на вратата | Подвижна от стомана |
| Вид на дръжката | Инокс |
| Емисии на CO, % | 0.35 |
| Температура на димните газове | 380°C |
| Маса на потока на димните газове, г/с | 25.12 |
| Концентрация на прах при 13% СО2 | >59.47 mg/Nm³ |
| Консумация на дърва (кг/ч) | 6.50 |
| Минимални отстояния: отзад / отстрани / отпред / отдолу, мм | 200/200/1200/400 |
| Минимална тяга на комина | 12 Pa |
| Стандарт | EN 13229 |
| Обем на водната риза (в литри) | 28 |
| Ефективност на водната риза | 360м³ |
| Оптимална работна температура | 60°С |
| Изводи на водната риза, ø | 1 ″ |
Плюсове на продукта
- панорамно стъкло 850 х 530 mm
- плъзгаща се нагоре врата
- механизъм за падащо стъкло
- номинална мощност на водната риза 18 kW
Обслужване Герканд
- 3 години гаранция
- Ръчно изработени заваръчни шевове и монтажни възли
- Чугун, излят във фабрика Герканд
- Бизнес и индивидуална услуга с висока стойност







