Техническа информация
| Индикатори | Данни |
|---|---|
| Номинална мощност в kW | 7,75 |
| Максимална мощност в kW | 10 |
| Габарити, мм( ШДВ) | 670x530x1000 |
| Тегло, кг. | 111 |
| КПД, % | 78,44 |
| Размер на огнището-светъл отвор, мм (ШДВ) | 470x300x230 |
| Размер на стъклото, мм | 470х275х4 |
| Изход на димни газове | Нагоре |
| Димоотвод, Ф | 130 |
| Максимален размер на дървото, мм | 400 |
| Облицовка: материали/дебелина | Стомана, 1мм |
| Материали на горивната камера | Чугун |
| Вид чугун | СЧ 20 |
| Дебелина на чугуна | От 5 до 12 мм |
| Материали на уплътненията | ISO GLASS |
| Вид и устойчивост на стъклото | Керамично – 750°C |
| Вид на боята | Топлоустойчива – 600°C |
| Вид на вратата | Стомана |
| Вид на дръжката | Стомана |
| Емисии на CO, % | 0,079 |
| Температура на димните газове | 206°C |
| Маса на потока на димните газове, г/с | 8,62 |
| Концентрация на прах при 13% О2 | >32,6 mg/m³ |
| Средна стойност на OGC при 13% О2 | 86,26 mg/m³ |
| Средна стойност на Nox при 13% О2 | 116,5 mg/m³ |
| Разход на дърва, кг/ч | 2,308 |
| Минимални отстояния: отзад / отстрани / отпред / отдолу (мм) | 500 / 400 / 1200 / — |
| Минимална тяга на комина | 12 Pa |
| Стандарт | EN 13240 |
Плюсове на продукта
- Фурна с термостат
- Стоманени дръжки
- Easy color change
- 2 термоустойчиви стъкла
Обслужване Герканд
- 3 години гаранция
- Ръчно изработени заваръчни шевове и монтажни възли
- Чугун, излят във фабрика Герканд
- Бизнес и индивидуална услуга с висока стойност
Вариации на продукта
Печката тип камина Аугуста се предлага се и в следния вариант:












Отзиви
Все още няма отзиви.