Техническа информация
| Индикатори | Данни |
|---|---|
| Номинална мощност в kW | 16 |
| Максимална мощност в kW | 21 |
| Номинална мощност на въздушната риза, kW | 11 |
| Габарити, мм (ШДВ) | 750x490x1200 |
| Тегло, кг. | 125 |
| КПД, % | 74 |
| Размер на огнището-светъл отвор, мм (ШДВ) | 630x330x340 |
| Размер на стъклото, мм | 140 х 420 x 140 x 370 х 4 |
| Изход на димни газове | Нагоре |
| Димоотвод (Ф) | 200 |
| Максимален размер на дървoто ( см) | 58 |
| Материали/дебелина | Стомана, 4 мм |
| Вид чугун | СЧ20 |
| Дебелина на чугуна | От 8 до 12 мм |
| Материали на уплътненията | ISO GLASS |
| Вид и устойчивост на стъклото | Керамика 750°C |
| Вид на боята | Топлоустойчивост до 600°C |
| Вид на вратата | Стомана |
| Вид на дръжката | Чугун |
| Емисии на CO, % | 0.22 |
| Температура на димните газове | 310°C |
| Маса на потока на димните газове, г/с | 11.85 |
| Концентрация на отделения прах при 13% СО2 | >53.8 мг/Нм³ |
| Консумация на дърва (кг/ч) | 4.8 |
| Минимални отстояния: отзад / отстрани / отпред / отдолу, мм | 200/200/1200/400 |
| Минимална тяга на комина | 12 Pa |
| Стандарт | EN 13229 |
| Въздушен поток | 850 m3/ч |
| Мощност на вентилатора | мин 80w/ч макс 120w/ч |
| Брой дюзи | 6 отгоре |
| Диаметър на въздуховодите | 100 мм |
Плюсове на продукта
- призматична форма на вратата
- 11 kW номинална мощност на въздушната риза
- термоустойчиво стъкло
Обслужване Герканд
- 3 години гаранция
- Ръчно изработени заваръчни шевове и монтажни възли
- Чугун, излят във фабрика Герканд
- Бизнес и индивидуална услуга с висока стойност









